1 / 12
VELOSIPED ITALY SHIMANO VRVEN KVALITET
13.990 МКД
30.11.2022 23:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

https://bidifit.com/

НАРАЧАЈ НА 070609659
🚴‍♂️ Велосипеди 🚴‍♂️

Седиште MTB SCANSANO M. GRAPPA SWAN
Рачки HERRMANS ERGO 120MM CRNO BRAON
Корпа плетена
Волан 620MM 22.2X25.4MM ITALY STYLE
Педали FEIMIN COMFORT POŠTAR 110X68MM
Среден погон 44T SPORT KOCKA HROM
Моно блок 131MM THUN TOPAZ 128L
Ланец MTB “KMC” Z-30 116L
Тркало V1 28″
Предна главина MTB 36R
Задна главина MTB 36R
Гуми 700X40C (42-622)
Запчаник SHIMANO AMFTZ206428T (6 брзини)
Заден менувач на кука SHIMANO TY21
Рачен менувач SHIMANO TOURNEY ASLTZ20 ( 6 брзини)
Гарнитура V-ALU без рачки за кочници
Штитник за задно тркало ROTO


Како да нарачате? ⤵
- 📝 Порака тука во инбокс
- 📞 Телефон 070609659
-🥇 12 месеци гаранција
-🚛 Достава до врата
-💵 Плаќање при испорака

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

bidifit.com
Jordan Mijalkov 2 Skopje
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам