Logo

Ranci za laptopi 16" - Novi

Број на оглас: 3049312 | Објавен на: 19.10.2018, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Компјутери / Ташни за Преносни Комјутери

Вид на оглас: Се продава


Laptop Bag 16" SS-9040 Backpack Black

4 посебни прегради со патент
2 дополнителни мрежести странични прегради за складирање
17см широки прерамки со мека облога
рачка за носење
Материјал: квалитетно водоотпорно плано
Боја: Black

Cena: 1200 denari.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  PREMIUM (претпријатие)