1 / 6
CIRKULAR
1 МКД
Цената не е фиксна
30.10.2018 14:19

Кичево

Prodavam Cirkular so dva motori(monofazen i trofazen).Ne mnogu koristen.Moze da se vidi vo sekoe vreme. cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

pece
Потврден огласувач
076447418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам