1 / 12
INDUSTRISKA SMUKALKA KARCHER I PROFI WAP MASINI
По Договор
24.01.2021 20:40

Струга / Струга

se prodavat 3 masini edna smukalka i dve masini za pernje vozila mnogu jaki ednata masina marka wap modell 2200 mnogu jaka 220 bari 18 litr/min so crevo i pistol komplet vtorata masina e wap L3000 16.6litr/min kw5.3 a smukalkata e industriaka marka karcher NT 65/2 ECO ME
masinite see saga dojdeni od swiss i se kako od fabrika mozit na faktura

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

ledion trans
Потврден огласувач
071911701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам