1 / 5
SE PRODAVA KUKA VO CENTAR NA TETOVO
200.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 10:04

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

232 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

37 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Tetovo

Se prodava kukja na ulica J.N.A strog centar , prizemje i sprat,objekt na 2 sprata okolu 240 metri kvadratni i plus dvor 33m kvadratni. Se naogja vo strogiot centar na Tetovo na prekrasna lokacija, kaj fitnes centar Arena pogodna i za gradba i za individualno ziveenje. Kontakt: 072-206-396

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kukja
Потврден огласувач
072206396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам