Logo

BMW 525d 3.0 facelift 2008 moze zamena

Број на оглас: 3052264 | Објавен на: 13.11.2019, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 145 kw / 197 ks

Цена: 8.699 €

8.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам BMW 525d 3.0 197ks facelift во топ состојба, произведено 2008 год, регистрирано цела година до 02.2020, рачен менувач, сочувано, со 2 сета тркала - летни гуми со 18" и зимски гуми со 17" бандажи и многу опрема: START-STOP копче за палење, кожа, голема навигација, ксенон, сензори, bluetooth, ЛЕД осветлување на ентериер и екстериер...пали-вози. Може замена за поевтина кола и ваша доплата со реални понуди. Цената не е фиксна. Екстра цена за кеш. За замена друга цена.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач