1 / 3
Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2023 17:52

Битола / Битола

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 metri od patot za kravari so pristapen pat vednas do prugata so postoecki objekt od 25m2 .Pogodna e za isgradba na hangar ili slicno

071 391 089 Ofelija
.Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
072276719+(viber)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам