се продава полиетиленски плочи
20 €
18.03.2020 11:23

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

се продаваат врвно квалитетни полиетиленски плочи со димензии 2 м на 1 м и дебелина 3 мм.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / PVC подни облоги

Се продава од:

Sanja
Потврден огласувач
078 216 493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам