1 / 2
Достава на нафта за домакинства
40 МКД
Цената не е фиксна
02.03.2021 11:32

Ѓорче Петров / Скопје

Фирмата Керамикс која има 30 години традиција во нафтениот сектор ја отпочнува сезоната со нарачки и достава на нафта за домакинства и фирми. Доколку сте заинтересирани за понуда обратете се на 078225503 или 078225512 за повеке детали.

Даваме до -3 денари рабат но и повеке зависно од количината

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
078225503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам