Logo

Raminja za prednica Passat 1998-2002

Број на оглас: 3052949 | Објавен на: 11.09.2019, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dve reparirani i NE koristeni raminja za prednica na passat 2002 ili audi.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Oglasuvac

Потврден огласувач