1 / 10
Se prodava plac na odlicna lokacija-2100m2
100 €
14.05.2022 17:48

Неготино / Неготино

Квадратура:

2115 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so povrsina od 2115m2 vo industriska zona Negotino, na regionalen pat Neg-Kav po obikolnica. Markica 72% od DUP za gradba. P+1 dozvola za gradba. Momentalno ima baraka so povrsina od 310m2. Placot granici so distribucija-EVN Neg i tehnicki pregled Emsa Sped. Na sama ulica, na ramno. Na slikite e odbelezano so crvena linija i parkingot spaga vo samiot plac.
Za dopolnitelni informacii - 078 324 109

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
075 423 629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам