1 / 10
Audi A4
3.500 €
23.10.2018 12:11

Брвеница / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Dobro sacuvana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Abil
Потврден огласувач
072773001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам