1 / 10
RABA DAF MOZNA E ZAMENA
4.800 €
Цената не е фиксна
06.12.2018 10:31

Кичево

Se prodava Raba Daf vo odlicna sostojba.
Mozna e zamena za Mercedes 13-14 ili mini bagerche.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Bobe
Потврден огласувач
078808747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам