1 / 2
Masina vo delovi za Yamaha R1 2001
По Договор
15.08.2021 14:25

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2001

Модел:

YZF R1

Километри:

10000

Masinata e od 2001 R1 i e rasturena (radilica i menjac kako novi) imam i drugi delovi za istiot model povejke info na tell.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078219633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам