kuka
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.10.2018 18:45

Велес / Велес

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

stojan burcevski 51

edno spratna kuka od 100 kvadrati i dvor so ovostarnik na ul.stojan burcevski br51 cena po dogovor …SAMO NA BROJ 071360843

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

angel
Потврден огласувач
071360842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам