1 / 3
Daf 55.280 sanduk 7.80m
1 €
10.01.2022 20:40

Радовиш / Радовиш

kamionot e vo odlicna sostojba 2008 godina registriran cela godina
sanduk moze da se stavi i pomal

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Alto-ve
Radovis , S.Dedino
Потврден огласувач
078727474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам