1 / 3
НОВИ СТАНОВИ ВО КАСАРНА
900 €
07.02.2023 11:06

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

82 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Касарна

Современи станови двособни од 65 м2 трособни од 76 и 82 м2.
Прва класа ПВЦ,плочки и подови, со пространи балкони,подземна гаража,и супер локација и ориентација.

Готови за вселување.

Цена по договор.
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА ДЕЛТА ИН БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 16 ДО 18, ВО САБОТА ОД 9 ДО 14 ИЛИ НА 070 815 015 ,047 615 090 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI DELTA IN BITOLA

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

Се продава нов трособен стан 92 м2 во Областа

970 €

НОВИ СТАНОВИ ВО КАСАРНА

900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам