1 / 2
Stetter Mikser
2.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.07.2022 09:45

Струга / Струга

Bure za mikser 7m3

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

enis
Потврден огласувач
078377903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам