1 / 9
APRILIA LENARDO 125
950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2022 20:55

Тетово / Тетово

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

1997

Модел:

eonardo

Километри:

20000

Se prodava Aprilia Leonardo
proizveden 1997 godina
125 kubika
donesen od CH vo odlicna sostojba
skuterot e so makedonski tablicki
cena 1300 €
mozna zamena sa skutep 50 kubici
ili avtomobil

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Privat
Потврден огласувач
077501283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам