1 / 10
Eftino i isplatlivo Hard Diskovi polovni
400 МКД
05.11.2018 23:03

Шуто Оризари / Скопје

Western Digital 500GB 32mb cache --- 1200 den
Samsung (250GB/7200rpm/16M) --- 700 den
Hitachi 82.3GB/7200rpm --- 400 den
Maxtor 80GB --- 400 den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Delovi za pc
Потврден огласувач
078332424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам