1 / 12
Mercedes Benz C220 2011 god karavan
11.900 €
05.10.2022 19:25

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2019

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Mercedes Benz C220 CDI,
Godina na proizvodstvo: 2011
Sila na motor: 125 KW / 167 ks.
Avtomobilot e vo odlicna sostojba.
Oprema: On-board computer, GPS navigacija, tempomat, parking senzori, elektricno podignuvanje na prozori, ABS, ESP...

Za povekje informacii okolu avtomobilot javete se na sledniov telefonski broj

077 914 419 Ljupco

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
078359969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам