1 / 5
prodavam golf1 golf 1 golf kec mk1 1977 orginal germanski
2.000 €
24.11.2022 14:16

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Orginal germanski kupen od prv gazda prva boja ispravna sostojba pali vozi se na nego funkcionira reg mu pomina skoro . Samo ozbilni ponudi. Ili zamena za t1 t2 t3 t4 cena po dogovor ili zamena za motor skuter so moja ili vasa doplata NA EMAIL NE ODGOVARAM !!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kamp
Потврден огласувач
072223317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам