1 / 2
Priroden med so lesnik
600 МКД
26.05.2022 23:04

Скопје Центар / Скопје

100% priroden med so 200gr svez domasen lesnik od planinsko poteklo vo Ohridsko.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

[ //\\]
Потврден огласувач
070388440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам