1 / 2
vkusni palacinki za sekoja prigoda
20 МКД
28.10.2018 22:49

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Правиме палачинки мали-20 см и големи 40-см со достава до вашиот дом.
Палачинките се прават со ну крема и нутела
Квалитетот е загарантиран
Број за нарачка 070/623-220

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
071205692
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам