Jabolka ajdaret
1 €
Цената не е фиксна
28.10.2018 23:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodat jabolka okolu 13 toni, mesani ekstra I prva klasa, cena po dogovor vo D.Lakocerej.

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
070701795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам