1 / 4
Куќа на Џон Кенеди Kuka na Xon Kenedi
По Договор
16.09.2021 15:31

Чаир / Скопје

kontakt tel.070/255614 Cobe
Prodavam Kuka na ul. Xon kenedi ( pozadi sportlife)
300m/2 + dukan 20m/2 i dvorno mesto 708 m/2
so markica za stanbena zgrada P+5 so moznost za potkrovje.
tel.070/255614

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
078398825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам