Куќа во Демир Хисар на одлична локација
35.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.10.2018 10:11

Демир Хисар

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ул. Гоце Делчев бр.12

Се продава куќа во Демир Хисар на одлична локација.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
0038975464852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам