1 / 4
SE PORDAVA VOZILO FORD TRANSIT
По Договор
29.10.2018 10:46

Валандово

SE PRODAVA FORD TRANSIT VE 376 RI VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA .
GODINA NA PROIZVODSTVO 2007 .
POMINATI KILOMETRI 274295 km.
REGISTRACIJA SO VAZNOST DO 17.08.2019
CENA PO DOGOVOR .
KONTAKT 076 421 941 Ile i 078 238 171 Stevo

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Stefan Najdov
Потврден огласувач
076421941 078238171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам