1 / 1
Se prodava pneumatski cekan,frikciona presa,drebonzi,stubni
1 €
Цената не е фиксна
10.09.2019 16:37

Куманово / Куманово

Se prodava pneumatski cekan,frikciona presa,drebonzi,stubni busalki vo odlicna sostojba...cena po dogovor...samo na ovoj broj
078233498

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078345888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам