1 / 3
SE PORDAVA VOZILO FORD TRANSIT
По Договор
29.10.2018 12:34

Валандово

SE PORDAVA FORD TRANSIT VE 468 RI TOVARNO VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA
GODINA NA PROIZVODSTVO 2007
POMINATI KILOMETIR 310000 km.
REGISTRACIJA SO VAZNOST DO 19.02.2019
CENA PO DOGOVOR
KONTAKT LICE ILE 076421941 I STEVO 078238171

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Stefan Najdov
Потврден огласувач
076421941 078238171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам