1 / 3
SE PORDAVA VOZILO FORD TRANSIT
По Договор
29.10.2018 12:57

Валандово

Марка:

Ford

Модел:

Transit

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Se prodava vozilo Ford Transit VE 120 RI
Vo odlicna vozna sostojba .
Godina na proizvodstvo 2007 godina
Registracija do 24.09.2019
Pominati kilometri 343185 KM.
Cena po dogovor
Kontakt lica Ile 076 421 941 i Stevo 078 238 171

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan Najdov
Потврден огласувач
076421941 078238171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам