1 / 4
SE PORDAVA VOZILO FORD TRANSIT
По Договор
29.10.2018 13:23

Валандово

Марка:

Ford

Модел:

Transit

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2019

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

SE PORDAVA FORD TRANSIT VE 309 RI TOVARNO VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA
GODINA NA PROIZVODSTVO 2007
POMINATI KILOMETIR 239565 km.
REGISTRACIJA SO VAZNOST DO 05.05.2019
CENA PO DOGOVOR
KONTAKT LICE ILE 076421941 I STEVO 078238171

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan Najdov
Потврден огласувач
076421941 078238171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам