1 / 1
Akai Surround Sistem 5.1
50 €
05.08.2021 21:45

Виница / Виница

Комплетно исправен Akai DV-R4200SS Surround Sound 5.1 со тенок DVD-плеер со "огледална" предна плоча и комплет звучници. Плеерот поддржува DVD видео, DivX, MP3, CD, CD-R, CD-RW, VCD, SVCD, JPEG. Made in Japan
Повеќе детали и информации на 076916111

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
076619111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам