1 / 1
Baraka vo nas.Lisice
80.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.02.2023 05:37

Аеродром / Скопје

Se prodava baraka vo nas.Lisice vo blizina na uciliste.Povrsina na barakata 83m2,dvorno mesto 238m2,so imoten list,otkupeno dvorno mesto i markica za gradenje(P+1+potkrovje).tel 075230733

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075230733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам