1 / 4
Prodavam KUKA NA Xon Kenedi Cair Куќа на Џон Кенеди Чаир
По Договор
16.09.2021 15:31

Чаир / Скопје

Број на соби:

14

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

708 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1987

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

Тераса + 5 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Џон Кенеди

Kontakt tel.070 255 614 Cobe
Prodavam Kuka na ul. Xon kenedi ( pozadi sportlife)
300m/2 + dukan 20m/2 i dvorno mesto 708 m/2
so markica za stanbena zgrada P+5 so moznost za potkrovje.
tel.070/255614

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
078398825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам