Logo

TELEVIZOR FINLUX 68sm (27 inch) ODLICEN

Број на оглас: 3060694 | Објавен на: 10.10.2019, 09:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Останато

Производ: CRT - Класични

Големина: 68 cm (27 inch)

Цена: 3.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM TELEVIZOR ''FINLUX'' 68sm (27inch) ODLICEN, KRISTALNA SLIKA, 3000den. MOZE I SO MASICKA,1500den. TEL. 078 442716

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  *_*

Потврден огласувач