1 / 3
Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier
40 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:00

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2290 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon Pelister. So gradezna markica od 900m2 vednas pokraj glavniot pat. Kompletna dokumentacija. So moznost za kupuvanje uste 10000m2 zad ovoj plac.
Za poveke informacii 077851070 Mihail

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
077851067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам