1 / 12
IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES
По Договор
30.10.2018 13:45

Велес / Велес

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

45 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

45

Година на реновирање:

45

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

g

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN NA GLAVNA ULICA POVELETE 078 290 922

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

jas
Потврден огласувач
078290922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам