Logo

Стан во Куманово строг центар

Број на оглас: 3061260 | Објавен на: 29.10.2019, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 85 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 1969

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Доне Божинов 12

Цена: 55.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во Куманово од 85м2 во строг центар на одлична локација. Станот е на 1 спрат погоден и за деловен простор како канцелариски, ординација и слично. Станот се наоѓа над сегашна филијала на ProCredit банка.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Suzana Rakidzic