Барам цимер/ка за во стан кај City Mall
1 МКД
28.11.2018 10:22

Карпош / Скопје

Барам цимер/ка за во стан во кула веднаш до City Mall.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
078326264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам