1 / 4
Komoda za detska
70 €
Цената не е фиксна
16.07.2019 09:33

Охрид / Охрид

Se prodavaat 3 zasebni shkafcinja. Vo odlicna sostojba se i kvalitetot na izrabotka e dosta visok.
Proizvod se na Jela Jagodina od programot KIKI.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Kliment
Потврден огласувач
075275767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам