1 / 5
Pecka na plin
1.300 €
Цената не е фиксна
27.01.2019 18:58

Виница / Виница

Avtomatska pecka na plin so golem kapacitet i mnogu mala potrosuvacka, peckata e italijanska i mnogu malku koristena

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070823123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам