1 / 1
Trosed i 2 fotelji Simpo
250 €
Цената не е фиксна
09.07.2019 07:54

Гевгелија / Гевгелија

Se prodava trosed + 2 fotelji. Kupeni od Simpo. Zacuvani, vo odlicna sostojba. Trosedot e so mehanizam za spienje.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
070313141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам