1 / 7
GOLF 5 1.9TDI 2005G SE STO VI TREBA OD DELOVI
15 €
30.04.2019 10:12

Гевгелија / Гевгелија

GOLF 5 1.9TDI NA DELOVI SE STO VI TREBA NA EDNO MESTO.071251484

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF 4 1.9TDI 116KS 4 MONO NA DELOVI

1 €

GOLF 4 1.9TDI 90KS 110KS SE STO VI TREBA NA DELOVI

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам