1 / 4
Prikolka Brako
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.02.2022 11:51

Штип / Штип

Ispravna prikolka Brako do 300kg
So cerada i vraticka se zaklucuva
Dimenzii
1.10sm-0.80cm
Visina 1.50sm
Moze da se vidi vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

laze
Потврден огласувач
070480719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам