1 / 10
Mercedes-benz c200
1 €
Цената не е фиксна
04.07.2019 14:56

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2019

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

mercedesot e vo perfektna sostojba registriran kompleten servis full oprema od oprema poseduva :
el prozori
el retrovizori
klima
novi gumi
abs srs
komandi na volan
novi gumi
al bandazi
zatemneti stakla so atest
kolata vredi da se vidi bez nikakva maana samo
seriozni kupuvaci
mozna e i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
076443019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам