1 / 7
prodavam delux 2x1
22 €
02.11.2018 13:38

Автокоманда / Скопје

delux 2x1 vo ispravna sostojba 40w za sekakva upotreba za kompjuter za telefon itn tel 070797079

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
070797079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам