1 / 5
Најголем избор на Шиатсу масажери - СуперОрто
1.300 МКД
07.05.2020 10:33

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

СуперОрто е препознатлив бренд од доменот на масажерите и е синоним за производи со исклучителен квалитет, најсовремена технологија, стручна поддршка, монтажа и редовна контрола на сите наши производи. Нашите масажни фотелји од најнова генерација овозможуваат врвна терапевтско релаксациона услуга.

Искористете ги сите нешта кои ви ги понудила технологијата:

✔️ Нашите масажери овозможуваат професионална и ефективна техника за опуштање на најнапнатите подрачја на телото
✔️ Комбинација на различни масажни стилови по најсовремена технологија
✔️ Одличен начин како да се решите од секојдневниот стрес и да го вратите задоволството на Вашите лица
✔️ Опуштање за краток временски период

Повеќе информации може да погледнете на линкот во прилог https://superortho.com.mk/

Посетете не во нашиот изложбен салон во Населба Влае (позади Макпетрол)

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Се продава од:

SuperOrtho
Населба Влае (позади Макпетрол)
Потврден огласувач
070215994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам