1 / 1
APP 381677001122
50 €
03.11.2018 21:27

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Можете да го користите и бројот во МК без SIM-картичка преку APP. Бесплатни разговори и пораки во мрежата. Слободен преку 80 канали во APP. Бесплатна master card картичка Мобилен Референци картичка онлајн. Бројот е 381677887766. Го пренесувам бројот преку APP. Испраќање на картичка од 1 € со редовна исплата, 5 € со плата. Контакт 381611430000 (Viber / WhatsApp). Плаќање преку PayPal или iPay услуга.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Се продава од:

Srdjan Sajin
Потврден огласувач
381611430000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам