1 / 12
NOVI MASKI JAKNI
3.200 МКД
06.04.2022 13:15

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Зелена

NOVI MASKI TOPLI JAKNI
SE NAOGAME VO SKOPJE, KARPOS 3 KAJ CITY MALL
Facebook Flashlight Bateriska Lampa

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

A&M
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам